Președinte instanță                                                    

Judecător Sîrbu Florin                                            

 

Vicepreședinte

Judecător Buta Bogdan Marius

COLEGIUL DE CONDUCERE

1. Judecător Sîrbu Florin - Președintele Colegiului de Conducere
Componența colegiu
2.Judecător Buta Bogdan Marius - Membru al Colegiului de Conducere
3.Judecător Chiriac Dragoș Sebastian - Membru al Colegiului de Conducere
4.Judecător Fulea Elena Maria Aureliana - Membru al Colegiului de Conducere
5. Judecător Iosa Silvia - Membru al Colegiului de Conducere
6. Judecător Căbulea Oana Bianca -Membru al Colegiului de Conducere
7. Judecător Danci Corina - Membru al Colegiului de Conducere
8. Prim grefier Andruţ Bianca - Secretar al Colegiului de Conducere

SECȚIA PENALĂ

Judecători
1. Fulea Maria Elena Aureliana - președinte de secție
2. Cozi Adina
3. Filimon Elena Adriana
4. Mitrică Viorica
5. Pleșa Diana Elisabeth - delegată de la Judecătoria Alba Iulia
Grefieri
1. Bişboacă Alexandrina - grefier șef de secție
2. Baltă Maria Nicoleta
3. Bontea Roxana
4. Costan Camelia - detașată de la Judecătoria Aiud
5. Marian Bianca - detașată de la Judecătoria Alba Iulia
6. Poruț Nelia Claudia
7. Șerbu Andreea
8. Avram Carina Ioana

SECȚIA I CIVILĂ

Judecători
1. Iosa Silvia - președinte de secție
2. Arsenie Raluca Elena
3. Cristea Dragoș Nicoleta
4. Danci Corina
5. Creța Ofelia
6. Lupean Hadrian
7. Lazea Ioan Dorel - delegat de la Judecătoria Alba Iulia
8. Muntean Gianina Cristinela
9. Sîrbu Ana Daniela - delegată la Curtea de Apel Alba Iulia
10. Menchiu Denisa Flavia - delegată la Curtea de Apel Alba Iulia
11. Tămăzlăcaru Crina - delegată de la Judecătoria Alba Iulia
Grefieri
1. Ispas Adina - grefier șef de secție
2. Aionesă Simona
3. Avram Dorina
4. Cernat Nicoleta
5. Cujerean Natalia
6. Giurgiu Ioana Maria
7. Mihăiescu Florina
8. Oprea Ana Maria
9. Pantea Andrada - perioada determinată
10. Călușer - Pavăl Roxana
11. Păcurar Emilia
12. Petrașcu Mihaela
13. Popescu Laura - concediu îngrijire copil
14. Retegan Adriana
15. Ispas Ovidiu
16. Soos Ana Maria - detașată de la Judecătoria Alba Iulia

SECȚIA a II-a CIVILĂ DE CONTENCIOS ADMINISTRATIV, FISCAL ŞI DE INSOLVENŢĂ

Judecători
1. Chiriac Dragoș Sebastian - președinte de secție
2. Arion Blanca Adela - delegată la Curtea de Apel Alba Iulia
3. Buta Bogdan Marius
4. Costea Monica Cristina - delegată la Curtea de Apel Alba Iulia
5. Croitoru Carmen
6 Căbulea Oana Bianca
7. Pop Aureliu Claudiu
8. Sîrbu Florin - președinte
9. Gligor Gabriela Florentina
10. Cotoară Sabina Simona -delegată de la Judecătoria Aiud
Grefieri
1. Neacșa Anca - grefier șef de secție - delegat
2. Banciu Alexandra - perioadă determinată
3. Brânzan Elena
4. Ciobanu Camelia – concediu îngrijire copil
5. Constandin Iulia Cristina
6. Crișan Ionela – concediu îngrijire copil
7. Forminte Cornelia
8. Găldean Ramona
9. Luca Voichița
10. Moldovan Daniela
11. Oargă Aurelia - perioadă determinată
12. Robu Mirela
13. Sas Dana
14. Giurgiu Aurelian
15. Ursuţ Georgiana – concediu. îngrijire copil

ASISTENȚI JUDICIARI

Asistenți judiciari
1. Naşcu Sebastian
2. Pașca Mihai
3. Oşan Adriana Geta - detașată de la Tribunalul Hunedoara
4. Moga Emil Dragoș
5. Bako Lelia Isabelle

PRIM GREFIER

Prim grefier
Andruţ Bianca
Andruţ Bianca

GREFIER STATISTICIAN

Grefier statistician
1. Urian Mariana Ileana

ARHIVĂ ȘI REGISTRATURĂ

Toate secțiile
1. Andrea Aurora Viorica
2. Benga Angela Loredana
3. Catargiu Adina - detașată de la Judecătoria Sibiu
4. Gligor Ioana Voichița
5. Miclea Daniela Viorica
6. Moldovan Elisabeta Estera
7. Vlad Felicia Luminița - grefier
Faliment
1. Petric Simona

DEPARTAMENTUL ECONOMICO - FINANCIAR ŞI ADMINISTRATIV

Ion Ileana - Manager economic
Componența
1. Apolzan Luminița Laura - referent
2. Bradea Cornelia Dorina Nicoleta - consilier
3. Naşcu Diana - consilier achiziții
4. Pamfiloiu Puşa Daniela - consilier
5. Sima Gabriela Maria - consilier
6. Ștefan Maria Marcela - consilier

COMPARTIMENTUL IT

Mărginean Traian - specialist IT șef - delegat
Componența
1. Bura Adina - specialist IT
2. Pâslaru Carmen - specialist IT
3. Varvara Traian - specialist IT
4. Gomboș Iulian - specialist IT

BIROUL DE INFORMARE ŞI RELAŢII PUBLICE

Componența
1. Cristorian Ileana Sorina - expert

COMPARTIMENT JURIDIC

Componența
1. Velicea Mirela Nicoleta – consilier juridic

BIROUL LOCAL PENTRU EXPERTIZE TEHNICE ŞI JUDICIARE

Componența
1. Rus Claudia - consilier

APROD

Componența
1. Giurgiu Ioana Daniela
2. Magda Maria

AGENT PROCEDURAL

Componența
1. Chealda Dorel

ȘOFERI

Componența
1. Gligor Dan
2. Mustață Ioan Cornel
3. Nicolescu Liviu Stefan

MUNCITOR

Componența
1. Drăgan Eugen